Funkčný tréning

Funkčný trénning


Čo je funkčný trénning?

Pri funkčnom tréningu je do cvičenia zapojená široká škála svalov. Základom sú cviky, ktoré vychádzajú z bežného života. Tréningy sú zaujímavé a pestré. Hlavný cieľ? Zlepšiť výkon. Na zahodenie nie je ani príjemný „vedľajší účinok“, a to vytvarovanie tela

Funkčný trénning je univerzálny program. Zahŕňa všetko, čo vám pomôže dosiahnuť vrchol Vášho života.

Jedným z hlavných cieľov funkčného tréningu je zlepšiť výkon a navrátiť telu funkčnosť. Človek sa sústreďuje na postupné budovanie sily, vytrvalosti, rýchlosti, koordinácie. Týmto cieľom je prispôsobený celý tréning. Používajú sa funkčné pohyby ako drepy, výpady, tlaky. Mnohí sa domnievajú, že funkčný tréning slúži len na zlepšenie výkonu. Nie je to pravda, pretože sa mu môžu venovať i tí, ktorí majú problém so svalovou dysbalanciou, snažia sa schudnúť, alebo vytvarovať krivky. Samozrejme, slúži i ako prevencia voči zraneniam.

Funkčný tréning pre ženy i mužov

Funkčný tréning využívajú najmä športovci k rozvoju kondície. Je však vhodný pre všetkých, ktorí chcú schudnúť a vytvarovať telo. Ocenia ho rovnako muži i ženy. „Na našich tréningoch je prevaha žien nad mužmi. Myslím si, že je to preto, lebo muži viac inklinujú k činkám, objemovému tréningu a rastu svalovej hmoty. Je ťažké to zovšeobecniť, niekto môže mať odlišnú skúsenosť,“ hovorí tréner Michal. Tréningy sa dajú upravovať individuálne, čiže trénovať týmto spôsobom môžu aj začiatočníci.

Cena

  • Funkčný tréning    4,00 €
  • 1 tréning   10,00 €
  • 10 tréningov   90,00 €
  • 1 skupinový tréning  5,00 €
  • 10 skupinových tréningov  45,00 €
  • Dlhodobé cvičenie  cena individuálna

TRÉNER FUNKČNÉHO TRÉNINGU

V roku 2010 som sa prvý krát stretol s kettlebellom a funkčným tréningom. Mojim lektorom je môj dlhoročný kamarát z vysokej školy -zakladateľ www.kettlebell.sk a www.powergears.sk. V júny 2016 som úspešne absolvoval certifikát SFG 1 v celosvetovej asociácii Strong first. Neodmysliteľnou súčasťou tohto všetkého sú správne stravovacie návyky o ktoré sa tiež intenzívne zaujímam a uplatňujem ich vo svojom každodennom živote.

Mojim cieľom je prezentovať myšlienku zdravého životného štýlu pre všetkých tých čo sa aj v dnešnej uponáhľanej a náročnej dobe chcú cítiť “silný a fit”.

MÁTE ZÁUJEM O SVOJE VLASTNÉ ZDRAVIE?

PRIHLÁSTE SA NA TRÉNING

Najnovšie fotky z JamaFerdinand